Hakkımızda

Cam sektöründe 1978  yılından beri faaliyet gösteren firmamız, son 25 yıldır OZAN CAM adı ile yeni atılımlarda bulunarak müşterilerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katmaya devam etmektedir.  8.000 m2 kapalı alanı olan toplam 14.000 m2 fabrika alanımızda yıllık 1.000.000 m2 üretim kapasitemiz bulunmaktadır. Gelişen teknolojileri kullanarak, katma değerli ürün üretip, sürdürülebilir bir büyüme ile şehrimize ve ülkemize katkı sağladığımıza inanıyoruz.

Sektörümüzle alakalı dünyadaki gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek yenilikleri üretim sistemimize uygulamaktayız. Uluslararası  pazarlara açılarak Türkiye ekonomisine katkı sağlamak adına 2019 yılında ihracat yapma kararı aldık. Sahip olduğumuz üretim gücümüz, kalite ve tecrübemizi kullanarak  hızlı bir şekilde yurtdışı piyasalarına açılacağız.

40 yıldır bize sağladığınız destek için siz değerli müşterilerimize ve sektörümüzde bulunan bütün kurum ve kuruluşlara teşekkürü bir borç biliriz.

Ozan Cam

Vizyonumuz

Bölgemizde ve uluslararası platformda yer edinmek, yeni tasarım ve projeler geliştirmek.

Misyonumuz

Sektörde edindiğimiz tecrübelerimiz ile gelişen teknolojileri kullanarak; müşterilerimizin talep ettiği her türlü tasarım ve boyuttaki ürünleri en kısa sürede,  kaliteden ödün vermeden üretmek.

FARKLILIKLARIMIZ

  • Ürün Kalitemiz
  • Tedarik Gücümüz
  • Tecrübemiz
  • Hızımız